צור קשר

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות נפוצות של לקוחות
TWA נותנת מענה לכל עניין ועניין הקשור בנכס שלך, לרבות ביטוח. אנו נדאג שאת כל סידורי הנכס שלך תוכל להעביר אלינו בראש שקט ולקבל את שכר הדירה בכל חודש כמו שעון!
בפירוש התשובה היא לא! אנו מייצגים אותך, בעל הנכס מול ועד הבית, שכמובן כל החלטה שתיערך תהיה בהסכמתך המלאה.
כוונתנו היא אינה להוציא את בעל הנכס מהתמונה, אלא להיפך. אנו מקפידים לשמור על קשר אישי והדוק עם בעל הנכס. יחד אנו קובעים מהו הסכום המינימאלי להוצאות, אשר מעבר לסכום זה נדרשת יידועו בעניין והסכמתו. כמו כן לפני כל חתימת חוזה עם דיירים נדרש אישור בעל הנדל"ן.
אנו עובדים עם ליווי משפטי באופן צמוד המתמחה בטיפול בבעלי נכסים מול בעיות של דיירים בעיתיים ולכן אנו דואגים לכל בעיה היכולה להתעורר ומעגנים את כל פעילותינו בחוזים.
ברשות TWA מאגר רחב של בעלי מקצוע העובדים עימנו ושאנו סומכים עליהם הן מבחינת האמינות, הן מבחינת האיכות והן מבחינת המחיר, אבל אין זה משנה אם בעל מקצוע העובד עימנו יטפל בתקלה או בעל מקצוע מטעמכם, כל עוד יודעים כי הוא אמין, איכותי וזול.
ברשות TWA מאגר דיירים רחב ודירות מאוכלסות, כמו כן אנו מעורים בשוק ההשכרות ואיכלוסי דירות. אנו דואגים לפרסום הנכס במדיות הרלוונטיות. אנו רואים עצמינו כשותפים מלאים באיכלוס נכס שלך ומכיוון שאיננו גובים תשלום כאשר הנכס לא מושכר, אנו נעשה כל מאמץ לצמצום התקופה בה הנכס יעמוד עלום ללא דיירים וננסה ככל יכולתנו לעזור במציאת שוכר מתאים שישכור את הדירה.
במקרה של תקלה בנכס מושכר - TWA לוקחת על עצמה לנהל את הנכס שלך – כל עניין של הנכס לרבות תקלות מכל סוג שהוא, הוא מעתה הבעיה שלנו! TWA תבדוק מה הבעיה ובהתאם לכך ישלח בעל מקצוע מתאים, מתוך מאגר בעלי המקצוע שלנו, לפתרון הבעיה. חשוב לציין שהעלות של התיקונים תהיה נמוכה בעשרות אחוזים לעומת השוק, וחשבונית על התיקון תשלח היישר לתיבת הדואר שלך.
ניהול דירה מושכרת הוא עול שאף אחד לא אוהב לקבל על עצמו. הנכס שלך אמור להניב לך תשואה מקסימאלית במינימום סיכונים. אנו בתור חברה המתמחה בכך נעשה הכל על מנת שתשואה זו תהיה תמיד מקסימאלית בהתאם לנתוני השוק. זכור- לנו אינטרס ששוויו של הנכס שלך יהיה גבוה ככל האפשר משום שככל שאתה מרוויח יותר גם אנו מרוויחים!!!