צור קשר

deg.co.il newsletter

חימום תת רצפתי

למזג האוויר כללים משל עצמו, זה יכול להיות חורף או קיץ, כאשר הבדלי הטמפרטורה גדולים, יש בהחלט סיבה לדאוג. במצב הזה, אנשים מחפשים לקרר את הבית או לחמם אותו לחילופין בימים הקרים יותר.

משאבת חום לחימום תת רצפתי

משאבת חום לחימום תת רצפתי, משמע חימום באמצעות הטכנולוגיה הכי מתקדמת בישראל והכי נפוצה בישראל. שיטה זו סופחת חום מהאוויר החיצוני ומשתמשת בו לצרכי חימום המים עצמם בצורה הטובה ביותר. לצורך העניין, מדינות קרות, הן ההוכחה לכך כי משאבת חום לחימום תת רצפתי אכן עושה את זה על הצד הטוב ביותר.

שיפור חיי בעלי מוגבלויות

יש דברים קטנים שעשויים לחולל שינוי גדול. אביזרי עזר ונוחות לנכים ולמוגבלים עשויים להימנות עמם. נכים ומוגבלים רבים סובלים מהעדר הנגשה מתאימה במרחב הציבורי, ולא אחת גם הבית הפרטי שלהם אינו מותאם לצרכים הנובעים ממוגבלותם.

משרדים להשכרה בתל אביב - משקיעים ושוכרים

תל אביב היא המרכז העסקי של ישראל וככזו עסקים רבים מחליטים למקם את המשרדים שלהם בעיר זו. במאמר זה נספק לקוראים מידע כיצד ניתן לייעל את תהליך החיפוש של משרד להשכרה בעיר תל אביב. בנוסף, נספק לבעלי משרדים את המידע אודות ניהול יעיל של משרדים אותם הם משכירים בעיר ת"א.

 נתונים על תל אביב – חשוב לדעת

לגור באשקלון-לחיות את החלום

אשקלון היא עיר מדהימה המקשרת באופן ישיר בין החלק הדרומי של ישראל לבין שאר חלקי המדינה. אשקלון הפכה לעיר מאד תוססת בשנים האחרונות והיום ניתן לראות עלייה משמעותית באחוזי האנשים המעוניינים לעבור לאשקלון, לרכוש דירה ולעבור לגור בעיר.

השקעה בנדלן עסקי לעומת נדלן פרטי

משקיעים רבים המחפשים דרך בטוחה יחסית להרוויח הכנסות פונים להשקעות בתחום הנדל"ן.

איך בוחרים משכנתא לדירה?

מצאתם דירה? מזל טוב! המשימה שמחכה לכם כעת מורכבת לא פחות: החיפוש אחר משכנתא משתלמת. כיצד משיגים משכנתא משתלמת? זוהי, ללא ספק, שאלת המיליון דולר.

שלב מס' 1 בדרך למשכנתא משתלמת – סקר שוק

אילו בדיקות יש לערוך לפני שרוכשים נכס?

אמנם רכישת נדל"ן הוא צעד מרגש אבל האם אתם יודעים מה מסתתר מאחורי הנכס שאתם עומדים לרכוש? האם הבעלים מהם אתם רוכשים את הנכס  סיפרו לכם את כל הפרטים? כדי לדעת שאתם לא קונים חתול בשק, כדאי לבצע בדיקת מקיפה על אותו נכס לפני קנייה.

 בדיקת ליקויים בנכס לפני קניה

כל מה שחשוב לדעת על: דירות להשכרה

מחפשים דירה להשכרה? בכתבה הבאה כל הטיפים החשובים שיסייעו לכם בבחירת דירה להשכרה שמתאימה בול לצרכים שלכם!   1. שלב התכנון האישי   שבו עם עצמכם, קחו דף ועט, העבירו את הסלולר למצב שקט, והציעו לילדים תעסוקה שתשקיט אותם לכמה דקות. כעת, הגדירו לעצמכם את הפרמטרים שחשוב לכם למצוא בדירת השכירות הבאה שלכם.

משרדים להשכרה בתל אביב

העיר תל אביב מוגדרת כבירתה הלא רישמית של מדינת ישראל. עוד מימי אחוזת בית נחשבה ההעיקר למקור עסקי, חברתי ותרבותי ענף וריכזה אליה את כל בעלי הדיעה המובילים בישראל ואת מרכזה של הקהילה העסקית בישראל לאורך השנים.